Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

WORDMARK FRENCH TERRY PANT EGRET

1,845 ден

SHARE

Опис

LEG UP.

This slim-fit french terry style features a vertical wordmark logo at the right leg and a classic sweatpant styling. Elastic waist and hem help tailor the fit, while a welt pocket at back makes for easy access to valuables. Bold wordmark graphic for a dose of brand DNA.

• Slim-fit french terry sweatpant made from a blend of cotton and polyester
• Elastic waist and hem help tailor the fit
• Back welt pocket for easy access to valuables
• Converse wordmark graphic at right leg and embroidered star chevron for a dose of brand DNA

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени