Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

WINTER SHORT DOWN JACKET Black

6,930 ден-30% OFF

SKU: 10023755-A03-001 Категории , ,
SHARE

Опис

HOLD WARMTH DOWN.
Designed for extra warmth when it’s needed most, the Winter Down Jacket keeps the weather out. A premium zipper locks in warmth from the lightweight, 650 G down fill. Finished with patched-on pockets to help you carry your items, and durable ripstop for internal breathability.

• Standard fit 650 G, 600-fill down jacket
 • Cinched sleeve cuffs keep cold and wet out
 • Patched-on pockets for items
 • Premium zipper locks in warmth
 • Embroidered Star Chevron

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени