Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

WINTER DOWN JACKET Utility Green

9,520 ден-30% OFF

SKU: 10023754-A02 Категории , ,
SHARE

Опис

Designed for extra warmth when it’s needed most, the Winter Down Jacket keeps the weather out. Premium drawcords and zippers lock in warmth from the lightweight, 650 G down fill. Finished with hook-and-loop cuffs that let you style your way and embroidered details, this jacket is a must for your cold-weather wardrobe.

• Standard fit 650 G down fill jacket
 • Hook-and-loop cuffs keep cold and wet out
 • Special hood construction adds face protection
 • Premium drawcords and zipper lock in warmth
 • Embroidered Star Chevron

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени