Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vitality Fit Premium Black

9,750 ден

SKU: Vitality Fit Premium Black Категории , ,
SHARE

Опис

Vitality Fit MTX, designed in collaboration with renowned orthopedic technicians, is the result of a long research of comfort. The upper made in very soft full-grain leather “Made in Italy” allows you to insert a custom-made footbed. The internal Mer-Tex lining ensures waterproofness and breathability and the internal footbed, in full-grain leather, further increases the comfort and breathability of the shoe. The Vibram sole offer a perfect balance of traction and cushioning, and the wider support surface avoids distortions during walking while the heel shape reduce the impact with the ground.

 Full Grain Leather
 Mer-Tex
 Vibram Rubber / Eva Midsole
 Removable – Soft Foam / Leather
 Nylon Antitorsion 1,5mm
 Soft
 Cemented

Specifications

Бренд

Број EU

40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени