Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR

VEGAN 1460 GLOSS LACE UP BOOTS

11,590 ден

SKU: 26887431 Категории , , ,
SHARE

Опис

Whatever you stand for. Do it loudly. Our new Vegan Gloss boot is designed to be seen. And seen. And seen. Made from a tough vegan-friendly material with a subtle two-tone finish, these 1460 boots are marked with our signature yellow welt stitching and set for night after night of music and mayhem.

 • Born on 01.04.60. Named the 1460. Over six decades, our 8-eye work boot has become iconic
 • Gloss Pull-Up is a vegan-friendly material with a contrast colour pull-up effect and super glossy finish
 • Our Goodyear-welted lines are heat-sealed at 700°C and reinforced with our signature welt stitchUpper:
  100% SyntheticInner:
  100% Textile

  Sole:
  100% PVC

Specifications

Бренд

Dr.Martens број

3 (36), 4 (37), 5 (38), 6 (39), 6.5 (40)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени