Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Vans Wyld Tangle II Sand Hoodie

4,120 ден-30% OFF

SKU: VN0A7RPCFS81 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Wyld Tangle Poppy BFF Long Sleeve Hoodie has a front pouch pocket and the Vans logo on the front. It also features a checkerboard and floral pattern down both sleeves.

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени