Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Vans UA SK8-Hi Black

4,330 ден-30% OFF

SKU: VN0A32QG5WU1 Категории , , , ,
SHARE

Опис

The Suede/Canvas Sk8-Hi, the legendary lace-up high top, features sturdy canvas and suede uppers, re-enforced toecaps to withstand repeated wear, padded collars for extra comfort, and signature rubber waffle outsoles.

Composition: Suede, Canvas

Specifications

Бренд

Број EU

40, 40.5, 41, 42, 42.5, 43, 44, 44.5, 45, 46

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени