Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

VANS TRI-TONE COMFYCUSH OLD SKOOL

2,795 ден

SHARE

Опис

COMFYCUSH™

Vans reinvigorates the classic silhouettes with the elevated comfort technology ComfyCush, giving a firstclass fit that feels like walking on a cloud. A co-molded construction of foam and rubber is the perfect combination of both comfort and grip. While newly constructed uppers focus on tongue stabilization and added arch support, simplified interiors provide additional features offering an experience like no other.

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38.5, 44, 44.5, 45

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени