Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Vans Toddler Old Skool Black

3,290 ден

SKU: VN000D3YBLK1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Old Skool V, inspired by the classic Vans skate shoe, features a low profile silhouette with sturdy canvas and suede uppers, hook-and-loop closures, padded collars for support and flexibility, and signature rubber waffle outsoles.

Composition: SUEDE, CANVAS

Specifications

Бренд

Број EU

21, 21.5, 22, 22.5, 23.5, 24, 25, 25.5, 26, 26.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени