Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Vans TIE DYE COMFYCUSH OLD SKOOL

3,700 ден-30% OFF

SKU: VN0A3WMA49L1 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

COMFYCUSH™

Vans reinvigorates the classic silhouettes with the elevated comfort technology ComfyCush, giving a firstclass fit that feels like walking on a cloud. A co-molded construction of foam and rubber is the perfect combination of both comfort and grip. While newly constructed uppers focus on tongue stabilization and added arch support, simplified interiors provide additional features offering an experience like no other.

Specifications

Бренд

Материјал

Платно

Број EU

36, 36.5, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени