Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS Street Sport Real

3,990 ден

На залиха

SHARE

Опис

  • Contains non-textile parts of animal origin: 
   No
  • Materials: 
   fabric – Textile
 • Design and Style

  • Chambers: 
   1
  • Flat pockets: 
   2
  • Other: 
   place for 4 pens
  • Zip-fastened pockets: 
   2
  • Colour: 
   Black
  • Ability to adjust the length of the straps: 
   Yes
  • Bag closure: 
   zipper
 • Size and fit

  • Maximum length of the straps: 
   84
  • Capacity: 
   22 l
  • Product weight: 
   324 g
  • Dimensions: 
   17/30 x 41 x 10,5 cm

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени