Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Vans Spring Fever T-shirt

1,740 ден-30% OFF

SKU: VN0A7PLQBLK1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The well-known Vans company with its cult collection, now available with a more Professional Skate approach emphasizing in products’ technical details.
Fit:

Model’s height is 188cm, weight 74kg and wears size L.

Composition:

Cotton 100%

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени