Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

VANS Sk8-Hi Stacked

5,240 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Suede/Canvas Sk8-Hi Stacked takes the classic Vans silhouette to an elevated level. Made with padded collars for extra comfort, the Sk8-Hi Stacked also includes oversized features and layers like platform bumpers, exaggerated outsoles, and translucent foxing tape.

Composition: Suede, Canvas

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени