Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vans Rhythm Pup T-shirt (marshmallow)

2,490 ден

SKU: VN0008F2FS81 Категории , ,
SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

The Rhythm Pup T-Shirt is made from a heavier weight cotton and has a dog humming to music printed on the back.

• 100% Cotton
• Short sleeve crew neck T-shirt
• Screenprinted graphics
• Classic fit

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени