Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Vans Primary Volley Boardshorts Black

1,650 ден-50% OFF

SKU: VN0A49R5BLK1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Primary Volley is a 64% cotton, 36% nylon volley short featuring mesh lining, side entry hand pockets, and a back welt pocket with a zip closure. It also includes a side vent at the hem, and a woven label at the side seam. Model is 6 feet tall and wearing a size Medium.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 4

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени