Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vans Poppy Check Long Sleeve

3,390 ден

SKU: VN0A7YV9FS81 Категории , ,
SHARE

Опис

Flowers grow over our iconic checkerboard and logo graphics in the Poppy Check Long Sleeve BFF Tee, a heavyweight 100% cotton jersey tee with a BFF fit.

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени