Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Vans Poppy Check Long Sleeve

1,695.00 ден

SHARE

Опис

Flowers grow over our iconic checkerboard and logo graphics in the Poppy Check Long Sleeve BFF Tee, a heavyweight 100% cotton jersey tee with a BFF fit.

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени