Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Vans Palms Tee

1,740 ден-30% OFF

SKU: VN0A7PLAUXL1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans 66 Palms Tee is an 100% Cotton tee with small Vnas print on front left chest and large Palm print on back.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени