Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS OLD SKOOL CHECK BACKPACK

3,390 ден

На залиха

SHARE

Опис

The Vans Old Skool Check Backpack features one large main compartment, a front zip pocket with an organiser for easy access and a water bottle pocket. Straight-cut padded shoulder straps give this bag extra comfort. It also features the Vans logo on the front and an allover checker print. Measuring 41.9 L x 32.4 W x 12.1 D cm, it has a 22-litre capacity.

Composition: Shell 100% Polyester, Lining 100% Polyester, Exclusive of decoration

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени