Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vans Men Left Chest Logo Tee White

1,590 ден

SKU: VN0A3CZEYB21 Категории , , ,
SHARE

Опис

  • The Left Chest Logo T-Shirt is a heavier weight 100% carded ringspun cotton t-shirt with simple left chest logo graphics. Fit type: classic.

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени