Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Vans Men Left Chest Logo Tee Grey

900.00 ден-30% OFF

SKU: VN0A3CZEATH1 Категории , , ,
SHARE

Опис

  • The Left Chest Logo T-Shirt is a heavier weight 100% carded ringspun cotton t-shirt with simple left chest logo graphics. Fit type: classic.

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени