Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Vans Men Left Chest Logo Tee Black/Grey

795.00 ден

SKU: VN0A3CZDJGP1 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Опис

  • The Left Chest Logo T-Shirt is a heavier weight 100% carded ringspun cotton t-shirt with simple left chest logo graphics. Fit type: classic.

Specifications

Бренд

Големина облека

XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени