Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS Leveler Sunglasses GOLD

1,550.00 ден

На залиха

SKU: VN0A7Y67GLD1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Leveler Sunglasses are 83% cupronickel, 17% polycarbonate wire frame sunglasses with 100% polycarbonate mirror lens.

Specifications

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени