Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vans Left Chest Logo T-shirt Green

1,590 ден

SKU: VN0A3CZECBP1 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

The Left Chest Logo T-Shirt has a crew neck, short sleeves and the Vans logo on the left chest.

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени