Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Vans Left Chest Hit Longsleeve Tee White

2,290 ден

SKU: VN0A49LCYB21 Категории , ,
SHARE

Опис

The Left Chest Hit Long Sleeve T-Shirt is a heavier weight 100% carded ringspun cotton t-shirt with long sleeves and simple left chest logo graphics. Fit type: classic. Model is 183 cm tall and wearing a size Medium.

Composition: 100% Cotton

Specifications

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени