Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS LACES 45 WHITE

650.00 ден

На залиха

SHARE

Опис

The Vans Laces 45” are 100% polyester shoelaces measuring 45 inches long.

Specifications

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени