Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS LACES 45 CHECKERED

650.00 ден

Нема на залиха

SHARE

Опис

The Vans Laces 45” are 100% polyester shoelaces measuring 114.3 cm long.

Specifications

Бренд

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0