Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Vans Hug A Cactus T-shirt (black)

1,695 ден

SKU: VN0A7S75BLK1 Категории , , , , , , Ознака:
SHARE

Опис

The Hug A Cactus T-Shirt is a heavier weight 100% combed ringspun cotton t-shirt with short sleeves, a premium garment dye, and cactus logo graphics at the left chest and back. Fit type: premium. Model is 6 feet tall and wearing a size Medium.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени