Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

VANS FULL PATCH White

1,320 ден-30% OFF

SKU: VN000QN8YB21 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans Full Patch is a classic fit, crew neck t-shirt with the Vans signature front logo graphics.

Composition: 100% Cotton

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени