Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS FULL PATCH Black

1,320.00 ден-30% OFF

SKU: VN000QN8Y281 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans Full Patch is a classic fit, crew neck t-shirt with the Vans signature front logo graphics.

Composition: 100% Cotton

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени