Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS CORE T-SHIRT BLACK

1,953.00 ден-29% OFF

SKU: VN0006CXBLK1 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Core T-Shirt is made from a heavier weight cotton and has a small screen printed graphic on the front and larger graphic across the back.

  • 100% Cotton
  • Short sleeve crew neck T-shirt
  • Screen printed graphic
  • Classic fit

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени