Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS CLASSIC T-SHIRT White

1,530.00 ден-30% OFF

SKU: VN000GGGYB21 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans Classic T-Shirt is a 100% ringspun cotton t-shirt with a classic fit and signature Vans front graphics.

Composition: 100% COTTON (CONTAINS 100% ORGANICALLY GROWN COTTON)

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени