Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

VANS CLASSIC T-SHIRT Pink

1,530 ден-30% OFF

SKU: VN000GGGYUH1 Категории , , ,
SHARE

Опис

The Vans Classic T-Shirt is a 100% ringspun cotton t-shirt with a classic fit and signature Vans front graphics.

Composition: 100% COTTON (CONTAINS 100% ORGANICALLY GROWN COTTON)

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени