Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

VANS CLASSIC PULLOVER HOODIE Blue

2,860 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Vans Classic Pullover Hoodie is a 60% cotton, 40% polyester fleece pullover hooded sweatshirt with a front pouch pocket and signature front logo graphics.

Composition: 60% Cotton 40% Polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

M, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени