Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

VANS CLASSIC PULLOVER HOODIE Black

4,540 ден-30% OFF

SKU: VN0A456CY281 Категории , ,
SHARE

Опис

The Vans Classic Pullover Hoodie is a 60% cotton, 40% polyester fleece pullover hooded sweatshirt with a front pouch pocket and signature front logo graphics. Model is 183 cm tall and wearing a size Medium.

Composition: 70% Cotton 30% Polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени