Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

VANS Classic Logo Boys White Tee

845.00 ден

SKU: VN0A3189YRA1 Категории , , ,
SHARE

Опис

S = 7 – 8 years (132 cm)

M = 10 -12 years (148 cm)

L = 14 years (163 cm)

XL = 16 years (174 cm)

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени