Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

VANS CLASSIC CREW Men SWEATER Grey

2,580 ден-30% OFF

SHARE

Опис

The Vans Classic Crew Sweatshirt is a 60% cotton, 40% polyester fleece pullover crewneck sweatshirt with signature front logo graphics. Model is 183 cm tall and wearing a size Medium.

Composition: 60% Cotton 40% Polyester

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени