Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

VANS CIRCLE CHECKER PULLOVER CREW BLACK

5,590 ден

SKU: VN0A7S8ABLK1 Категории , ,
SHARE

Опис

Classic crewneck styling and signature checkerboard logo screenprints define the Circled Checker Crew Sweatshirt, a 60% cotton and 40% polyester fleece pullover sweatshirt with an understated, iconic look.

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени