Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

VANS CHILLIN SINCE 66 T-SHIRT

3,090 ден

SKU: VN0A7S6GBLK1 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

A skeleton kicks back with a cold one at the left chest and back of the Chillin Since 66 T-Shirt, a heavier weight 100% carded ringspun cotton tee with short sleeves. Fit type: classic.

Composition: 100% COTTON

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени