Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Vans Authentic ‘Valentines Heart’

1,975.00 ден-55% OFF

SKU: VN0A348A40Q1 Категории , , , , Ознака:
SHARE

Specifications

Бренд

Материјал

Платно

Број EU

36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40.5

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени