Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Unisex Converse Chuck Taylor All Star Pro Cordura Canvas Mid Cargo Khaki

3,465 ден-30% OFF

SHARE

Опис

CORDURA, SKATE STYLE.

Inspired by how the CONS skateboarding team customized their high tops, the Converse All Star Pro comes in a mid top height for added ankle protection. Rubber-backed Cordura canvas brings maximum durability, while CX foam cushioning gives you impact protection. Wherever your board takes you, these structured Chucks have you covered.

Details

  • Mid-top shoe in durable, rubber-backed CORDURA canvas
  • CX foam cushioning for impact protection
  • Elasticated tongue locks it in place
  • Poly cotton laces for added durability
  • Heritage elements like iconic All Star patch

CONS

Your favourite Converse icons remastered for skateboarding, lots of options to keep you rolling in the streets. Converse CONS, built for skateboarding.

Specifications

Бренд

Материјал

Платно

Боја

Маслинеста

Број ASU

4 (36.5), 4.5 (37), 5 (37.5), 5.5 (38), 6 (39), 6.5 (39.5), 7 (40), 7.5 (41), 8 (41.5), 8.5 (42), 9 (42.5), 9.5 (43), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46), 12 (46.5)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Converse Unisex Табела
БРОЈ USБРОЈ EUCM
33522
3.53622.5
436.523
4.53723.5
537.524
5.53824.5
63924.5
6.539.525
74025.5
7.54126
841.526.5
8.54227
942.527.5
9.54328
104428.5
10.544.529
114529.5
11.54630
1246.530.5
134831.5
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени