Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
 • ден MKD
 • € EUR
Купи!

TRANSITION SLING PACK MOUSE

1,512 ден-20% OFF

Нема на залиха

SHARE

Опис

GRAB BAG.

Forget pockets, the Converse Transition Sling Pack has you covered. This lightweight, durable sling bag features a main compartment for your daily essentials—like phone, wallet, and keys—plus a front zip pocket for any smaller valuables. Make it work for you with an adjustable cross-body strap, which allows for a more personalized fit.

• Crossbody bag made from recycled polyester to carry the daily essentials
• Front zip pocket for smaller items
• Adjustable crossbody strap for customized fit
• Subtle Converse Accessories branding on center front

 • Max. strap length: 
  133 cm
 • Product weight: 
  212 g
 • Dimensions: 
  25 x 16 x 4 cm

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0