Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

TRANSITION BACKPACK Gosthead

2,800 ден

На залиха

SHARE

Опис

GRAB AND GRIND.
The do-everything backpack, with flair. The Converse Transition Backpack features a main pocket with an internal laptop sleeve, plus an external zip pocket for quick storage. Two mesh side water bottle pockets help you stay equipped, while an attached cargo cord lets you bring along any extras. Show up with confidence.
• Backpack made from 100% recycled polyester
 • Main compartment with internal laptop sleeve
 • Two mesh side water bottle pockets
 • Front zip pocket for valuables
 • Fixed cargo cord for additional attachments
 • Dimensions: 29*17*47 cm 25L

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени