Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

TODDLER FLAME OLD SKOOL SHOES (19-26.5)

2,373 ден-30% OFF

SKU: vn0a344kphn1 Категории , , ,
SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

The Toddler Flame Old Skool V reimagines our iconic sidestripe shoe by swapping traditional laces for double hook-and-loop closures. Featuring durable suede and canvas uppers with a timeless flame print, this low top style maintains its classic appeal while providing an easy, secure fit that will keep your little ones comfortable all day. The Toddler Flame Old Skool V also includes re-enforced toecaps, supportive padded collars, and signature rubber waffle outsoles.

Specifications

Бренд

Број EU

19, 20, 21, 21.5, 22, 22.5, 23.5, 24, 24.5, 25, 25.5, 26, 26.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени