Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

TO THE RIM GRAPHIC HOODIE LIGHT DEW

2,793 ден-30% OFF

SHARE

Опис

TO THE RIM.

We pay homage to our basketball heritage on this classic graphic hoodie. An ombré sky and our iconic Star Chevron serve as a backdrop to a towering hoop. With a drawstring adjustable hood, kanga pocket, and ribbed knit cuffs and hem, all you have to do is take the shot.

• Standard fit, poly cotton fleece pullover hoodie with center-front graphic treatment
• Drawstring adjustable hood for custom styling
• Soft, ribbed knit cuffs and hem for a classic look
• Front kanga pocket for easy access

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 3

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени