Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR
Купи!

Thunderbolt Ultra White

1,990 ден-66% OFF

SKU: 155601C Категории , , , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

The Converse Thunderbolt Ultra is what happens when modern design gets a hold of a classic running sneaker. It features a tightly woven upper and internal neoprene bootie for an easy, comfortable fit. The injected unit sole with a Nike Lunarlon drop-in provides comfort that you wouldn’t expect from a five star hotel, let alone a sneaker. This is comfort you want right now, inspired by the past.

Benefits

    • Tightly woven upper for breathability and comfort
    • Internal neoprene half bootie for an easy fit
    • Injected unit sole with Nike Lunarlon for cushioning
    • Fuse overlays for durability and support

THUNDERBOLT ORIGINS

Born as a running shoe, the original Thunderbolt was designed for speed. We brought it back with advanced cushioning, because you need something classic and comfortable for hitting the pavement. With its retro star and chevron logo, the Thunderbolt is for those who want to be fast on their feet off the track.

Specifications

Бренд

Боја

Бела

Број Converse

7 (40), 7.5 (40.5), 10 (44), 10.5 (44.5), 11 (45), 11.5 (46)

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

LU - Водич за големини

UKEUДолжина на стапало
33521 cm
3.535.521.5 cm
43622 cm
4.53722.5 cm
537.523 cm
5.53823.5 cm
638.524 cm
6.53924.5 cm
74025 cm
7.540.525.5 cm
84126 cm
8.54226.5
942.527 cm
9.54327.5 cm
104428 cm
10.544.528.5 cm
114529 cm
11.54629.5 cm
1246.530 cm
134731 cm
Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени