Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

Купи!

Throwback T Shirt Converse White

1,113 ден-30% OFF

SKU: 10023259-A03 Категории , , , Ознаки: ,
SHARE

Опис

90S KIDS ONLY.

Your dream childhood bedroom—toy hoop and all—is realized on this graphic tee. Inspired by the bedroom every ’90s kid wanted, this bold, center-front graphic brings hits of nostalgia to an everyday staple. Soft cotton jersey, a crew neck, and short sleeves keep the dream alive with a classic fit.

Details

  • Standard fit, cotton jersey tee with ’90s-inspired graphic
  • Nostalgic graphic inspired by ’90s kids’ dream bedroom
  • Rubber ink print is durable but flexible
  • Ribbed knit collar and short sleeves
  • Center-front graphic placement for maximum exposure

Specifications

Бренд

Големина облека

S, M, L, XL, XXL

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени