Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

T-shirt Kid Vans By Print Box Boys

945.00 ден

SKU: VN0A318NYUI1 Категории , , , Ознака:
SHARE

Опис

S = 7 – 8 years (132 cm)

M = 10 -12 years (148 cm)

L = 14 years (163 cm)

XL = 16 years (174 cm)

Specifications

Бренд

Големина облека

XS, S, M, L, XL, XXL

Следете не
ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени