Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

SUEDE SK8-HI PLATFORM 2.0 SHOES Black

6,390 ден

SKU: VN0A3TKN6BT1 Категории , , , , ,
SHARE

Опис

DESCRIPTION AND FEATURES

A lace-up, high top shoe, the Vans Sk8-Hi Platform 2.0 features padded collars for extra comfort and a platform signature rubber waffle outsole give this shoe a firmer grip.

Specifications

Бренд

Број EU

36, 36.5, 37, 38, 38.5, 39, 40, 40.5

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Login
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

ГОРЕ

Кошничка 0

RECENTLY VIEWED 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени