Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

STRAIGHT EDGE PRINT Egret

3,100 ден

Нема на залиха

SKU: 10022408-A18 Категории , ,
SHARE

Опис

KEEP AN EDGE.
A hard-working backpack with plenty of storage, the Converse Straight Edge Backpack is prepared for every adventure, starting with a bold, all-over print. Featuring three separate pockets for different-sized items, two side pockets for water bottles, and a tricot-lined front pocket to keep valuables scratch-free. This backpack is made to carry a full day.
• Backpack constructed from 100% recycled 600D polyester
 • Two side water bottle pockets
 • Bold, all-over print
 • Tricot-lined front pocket for valuables
 • Internal laptop sleeve and organization pockets
 • Dimensions: 31*15*46.5 cm 27L

Specifications

Бренд

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0