Оригинални брендови!

Брза доставa низ цела Македонија

ден MKD
  • ден MKD
  • € EUR

Straight Edge Backpack University Red

3,390 ден

На залиха

SHARE

Опис

17/34 x 47 x 19 cm

 

RECYCLED MATERIALS. CLASSIC COLORS.
A hard-working backpack with plenty of storage, the Straight Edge Backpack is prepared for every adventure. Featuring three separate pockets for different-sized items, two side pockets for water bottles, and a tricot-lined front pocket to keep valuables scratch-free, this backpack can carry a full day.

PRODUCT DETAILS
100% recycled 600D polyester backpack.
Three zippered pockets help keep you organized.
Tricot-lined front pocket for storing your valuables.
Internal laptop sleeve and organization pockets.

 

Specifications

Следете не
КОРИСНИК
Омилени
Влез
Create an account

Врската за поставување нова лозинка ќе биде испратена на вашата адреса за е-пошта.

Вашите лични податоци ќе бидат искористени за да можеме да ви ги доставиме порачаните производии за други намени опишани во нашата Политика за Услови на користење.

Password Recovery

Ја заборавивте лозинката?Внесете го Kорисничко име или email.Ќе примите врска за да креирате нова лозинка преку email.

ГОРЕ

Кошничка 0

Додадено во листа на омилени Погледни ја листата на омилени